U školskoj godini 2018./2019. čak 35 učenika OŠ Tina Ujevića (skoro 10% od ukupnog broja učenika u školi) sudjelovalo je na županijskoj ili državnoj razini školskih natjecanja. Četvero naših učenika plasiralo se na državnu razinu natjecanja iz matematike, fizike, kemije, geografije i latinskog jezika. Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima koji su ostvarili ove hvalevrijedne rezultate!

• Maks Čošić (8.A razred) osvojio je 2. mjesto na državnom natjecanju iz fizike i 17. mjesto na državnom natjecanju iz kemije,
  • Mihovil Petrić (7.A razred) osvojio je 3. mjesto (3. nagrada) na državnom natjecanju iz matematike, te je pozvan na HJMO (Hrvatsku juniorsku matematičku olimpijadu),
  • Vili Vasilijević (5.B razred) osvojio je 5. mjesto (3. nagrada) na državnom natjecanju iz matematike te se plasirao na državno natjecanje iz geografije,
  • Lena Pelivanski (8.A razred) osvojila je 10. mjesto na državnom natjecanju iz latinskog jezika.

Preuzmite vremenik natjecanja i smotri za školsku godinu 2018./2019.

Vremenik natjecanja i smotri 2018./2019.