U petak, 30.11.2018. godine, učitelji i učenici svih produženih boravaka održali su treću aktivnost u sklopu projekta „Kad će taj petak?!“. Ovog puta smo kroz cijeli mjesec studeni izrađivali božićne ukrase za naš božićni sajam. Na dan projekta učenici su išli u sve razrede kako bi naučili izrađivati i druge ukrase. U svim razredima su ih dočekali materijali i učenici mentori koji su im objašnjavali i pomagali u izradi božićnih ukrasa. Bilo nam je vrlo zabavno, a što smo sve izradili pogledajte u našoj galeriji fotografija i posjetite nas na božićnom sajmu 14.12.2018. godine. Veselimo se sljedećoj aktivnosti u sklopu našeg projekta.

U petak, 26.10.2018. godine, učitelji i učenici svih produženih boravaka održali su drugu aktivnost u sklopu projekta „Kad će taj petak?!“. Ovog smo se puta zabavili s rebusima, matematičkim zagonetkama, mozgalicama, križaljkama i sl. Svi su se učenici zabavili i upregnuli svoje moždane vijuge. Veselimo se sljedećoj aktivnosti u sklopu projekta.