Dobrodošli na web stranice Osnovne škole Tina Ujevića iz Zagreba.

Nova školska sportska dvorana
U četvrtak, 10. svibnja 2018. godine, gradonačelnik Grada Zagreba gosp. Milan Bandić položio je kamen temeljac za novu školsku sportsku dvoranu. Od 1935. godine, otkada je izgrađena, OŠ Tina Ujevića nije imala adekvatnu sportsku dvoranu. Škola broji 338 učenika i uskoro će dobiti najmoderniju sportsku dvoranu. Predviđeno je da će radovi biti gotovi za 10 mjeseci. Nakon početka radova na dvorani početi će i energetska obnova kompletne školske zgrade. Projekt rekonstrukcije i dogradnje školske dvorane je vrijedan oko 12 milijuna kuna s PDV-om. Pogledajte fotografije ovdje.
Vikendom u sportske dvorane
Poštovani, zbog izgradnje nove sportske dvorane primorani smo promijeniti raspored sportskih aktivnosti.

NOVI RASPORED (od 14. svibnja 2018.)

1., 2., 3. i 4. razredi

• četvrtkom i petkom od 16.10 do 17.45 sati,
  • subotom od 9.00 do 10.30 sati.

5., 6., 7. i 8. razredi

• četvrtkom i petkom od 17.50 do 19.25 sati,
  • subotom od 10.35 do 12.05 sati.
Donacija
Predstavnici OŠ Tina Ujevića, 28. ožujka 2018. uručili su voditeljici Kuće Caritasa Zagrebačke nadbiskupije na Trešnjevci iznos od 10.000 kuna koje su učenici prikupili tijekom školskog Božićnog sajma, a sredstva će biti uplaćena za potrebe školovanja korisnika Caritasove kuće. Više detalja o ovoj donaciji možete pogledati ovdje.
Projekt vanjskog vrednovanja
U utorak, 6. ožujka 2018. godine, ministrica znanosti i obrazovanja, prof. dr. sc. Blaženka Divjak i ravnateljica Nacionalnoga centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja, gđa Maja Jukić, posjetile su Osnovnu školu Tina Ujevića i sastale se s timom za kvalitetu i ravnateljicom škole Vlatkom Mihelić te kritičkim prijateljem škole, gđom Suzanom Hitrec, kako bi predstavile pilot projekt vanjskog vrednovanja osnovnih škola i gimnazija. Više detalja o posjeti ministrice možete pogledati ovdje.
Svečana promocija
Dana 9. veljače 2018. godine, naša draga učiteljica Katarina Franjčec, po 5. puta zaredom, promovirana je u zvanje „učitelj savjetnik“. Svečanom promocijom Agencija za odgoj i obrazovanje i Ministarstvo znanosti i obrazovanja žele nagraditi najbolje u sustavu, one koji svojom stručnošću, pedagoškim metodama, uzornim radom i trajnim stručnim usavršavanjem unapređuju nastavni proces poučavanja i odgojno-obrazovni sustav u cjelini. Čestitamo učiteljici Katarini Franjčec i želimo joj puno uspjeha u daljnjem radu!
Natjecanja i smotre u školskoj godini 2017./2018.
Raspored za Digitalnu akademiju
Poštovani učenici i roditelji, Digitalna akademija započinje od srijede, 15. studenog 2017. godine, prema sljedećem rasporedu:

– 1. i 2. razredi – srijedom od 17.30 sati

– 3. i 4. razredi – četvrtkom od 17.30 sati

– 4. i 5. razredi – srijedom od 19.15 sati

– 6. 7. i 8. razredi – četvrtkom od 19.15 sati

Posjet sajmu knjiga Interliber
Školski garderobni ormarići
Poštovani učenici i roditelji/skrbnici, od ponedjeljka, 2. listopada 2017. godine školski garderobni ormarići pušteni su u upotrebu. Želimo vam ugodno korištenje školskih garderobnih ormarića.
Nastava ruskog jezika
Poštovani učenici i roditelji/skrbnici, besplatna nastava ruskog jezika za učenike škole, započela je od 29. rujna 2017. godine, svakoga petka od 18 do 19 sati.
Popis udžbenika za školsku godinu 2017./2018.
Besplatni udžbenici
Sukladno Programu javnih potreba u osnovnom odgoju i obrazovanju za 2017. (Službeni glasnik 24/16) i Programu javnih potreba u srednjem odgoju i obrazovanju za 2017. (Službeni glasnik 24/16) Grad Zagreb će i za školsku godinu 2017./2018. osigurati besplatne udžbenike za učenike osnovnih i srednjih škola Grada Zagreba, kao i za učenike osnovnih i srednjih škola izvan Grada Zagreba koji imaju prebivalište u Gradu Zagrebu.