Dobrodošli na web stranice Osnovne škole Tina Ujevića iz Zagreba.

Javni pozivi za organizaciju izleta i terenske nastave.
Svečana promocija
Dana 9. veljače 2018. godine, naša draga učiteljica Katarina Franjčec, po 5. puta zaredom, promovirana je u zvanje „učitelj savjetnik“. Svečanom promocijom Agencija za odgoj i obrazovanje i Ministarstvo znanosti i obrazovanja žele nagraditi najbolje u sustavu, one koji svojom stručnošću, pedagoškim metodama, uzornim radom i trajnim stručnim usavršavanjem unapređuju nastavni proces poučavanja i odgojno-obrazovni sustav u cjelini. Čestitamo učiteljici Katarini Franjčec i želimo joj puno uspjeha u daljnjem radu!
Vikendom u sportske dvorane
Poštovani učenici i roditelji, besplatni program za učenike „Vikendom sportske dvorane“, nastavlja se provoditi od srijede, 13.12.2017. godine, prema sljedećem rasporedu:

• ponedjeljkom od 16 do 19.30 sati
  • srijedom od 16 do 19.30 sati
  • subotom od 9 do 12 sati.

Novi voditelj programa je prof. TZK Ivan Vukoja.

Natjecanja i smotre u školskoj godini 2017./2018.
Raspored za Digitalnu akademiju
Poštovani učenici i roditelji, Digitalna akademija započinje od srijede, 15. studenog 2017. godine, prema sljedećem rasporedu:

– 1. i 2. razredi – srijedom od 17.30 sati

– 3. i 4. razredi – četvrtkom od 17.30 sati

– 4. i 5. razredi – srijedom od 19.15 sati

– 6. 7. i 8. razredi – četvrtkom od 19.15 sati

Posjet sajmu knjiga Interliber
Školski garderobni ormarići
Poštovani učenici i roditelji/skrbnici, od ponedjeljka, 2. listopada 2017. godine školski garderobni ormarići pušteni su u upotrebu. Želimo vam ugodno korištenje školskih garderobnih ormarića.
Nastava ruskog jezika
Poštovani učenici i roditelji/skrbnici, besplatna nastava ruskog jezika za učenike škole, započela je od 29. rujna 2017. godine, svakoga petka od 18 do 19 sati.
Popis udžbenika za školsku godinu 2017./2018.
Besplatni udžbenici
Sukladno Programu javnih potreba u osnovnom odgoju i obrazovanju za 2017. (Službeni glasnik 24/16) i Programu javnih potreba u srednjem odgoju i obrazovanju za 2017. (Službeni glasnik 24/16) Grad Zagreb će i za školsku godinu 2017./2018. osigurati besplatne udžbenike za učenike osnovnih i srednjih škola Grada Zagreba, kao i za učenike osnovnih i srednjih škola izvan Grada Zagreba koji imaju prebivalište u Gradu Zagrebu.