Djelatnici naše škole posjetili su OŠ Pokupsko te odnijeli raznovrsne poklone u sklopu humanitarne akcije za pomoć stradalima u potresu.

Vrijedne donacije i poklone darovali smo na razinama: djeca i roditelji djeci i roditeljima, djelatnici djelatnicima, škola školi.

Učenicima OŠ Pokupsko naši su učenici napisali i pisma podrške i ohrabrenja.

Ugodno smo se podružili s djelatnicima škole, gdje smo dočekani toplo i srdačno, a veselimo se i skorom susretu učenika i djelatnika na Kupi!

Iznimno nam je drago što smo barem malim doprinosom uspjeli pomoći te izmamiti osmijehe na licima, a veselimo se i uspješnim budućim suradnjama u, nadamo se, mirnijim vremenima.

Zahvaljujemo svima koji su se odazvali i pomogli da se ova akcija organizira i realizira, a posebno učenicima i našim vrijednim pčelicama Nini Birolli Nikolić, Celini Fišter, Romani Nikolić i Jasmini Vlašić.