U utorak 13. veljače 2024. održao se maskenbal u školskoj sportskoj dvorani OŠ Tina Ujevića. Različiti originalni likovi okupljenoj su publici i žiriju ispričali svoje priče, odigrali svoje igrokaze te tako predstavili svoje maske. Nakon glasovanja žirija i izbora pobjednika u najboljim maskama druženje se nastavilo uz ukusne krafne i ples.

U galeriji pogledajte koje su nas sve maske uveseljavale u višim razredima.

Uzbudljiv maskenbal “Ples pod maskama” održan je 13. i 14. veljače u školskoj sportskoj dvorani OŠ Tina Ujevića. Učenici razrednih odjela predmetne i razredne nastave predstavili su okupljenima svoje zanimljive i kreativne maske. Uz to su pokazali i zavidnu vještinu glume i pripovijedanja u predstavljanju svojih maski stručnome žiriju. Publika ispunjena zombijima, vješticama i drugim interesantnim prilikama zdušno je navijala i bodrila svoje favorite. Nakon izbora najboljih masaka veselo društvo uživalo je u plesu i ukusnim krafnama.

U galerijama pogledajte kako su se maskirali učenici nižih i viših razreda.