31.01.2017. Projektni tim u sastavu: ravnateljica Vlatka Mihelić, psihologinja Petra Grabić, Zvijezdana Ivić Bujas, Tea Matešić, Luka Kičinbači, Darija Talić i Ivana Carević održao je roditeljski sastanak za roditelje darovitih učenika.
Teme su bile:

1. Upoznavanje s Erasmus + projektom za darovite učenike „Gotov(a) sam! A što sad?“
  2. Organizacija radionica za darovite učenike u 2. polugodištu šk.god.2016./2017.

07.01.2017.Projekt za darovite učenike „Gotov(a) sam! A što sad?“ predstavljen je učenicima te su raspoređeni po grupama.

Članovi tima: Daria Talić, Zvijezdana Ivić Bujas, Luka Kičinbači i Tea Matešić su predstavili svoje radionice te se posebno osvrnuli na sadržaj, ciljeve, zadatke te specifične potrebe učenika koje će biti ključne u dinamici provođenja pojedinih radionica (jednom tjedno u trajanju od 45 minuta ili jednom u dva tjedna u trajanju od 90 minuta).

1. radionica: Otkrij svoje skrivene talente! – voditeljica Zvijezdana Ivić Bujas
  2. radionica: Kvizologija – Luka Kičinbači
  3. radionica: Sve je igra! – voditeljica Tea Matešić