Razrednica: Ivana Carević (Engleski jezik)

Predsjednik razreda: Leon Dragović
Zamjenica predsjednika razreda: Lea Filipović

Okvirni vremenik pisanih provjera znanja za 2. polugodište:

Siječanj

22.1. – Matematika

Veljača

1.2. – Hrvatski jezik
8.2. – Njemački jezik
12.2. – Engleski jezik
13.2. – Matematika
19.2. – Hrvatski jezik
20.2. – Kemija (Ugljikovodici – kratka provjera)

Ožujak

1.3. – Fizika
2.3. – Engleski jezik
6.3. – Informatika
7.3. – Biologija
9.3. – Povijest
13.3. – Njemački jezik
15.3. – Kemija
20.3. – Latinski jezik
21.3. – Grčki jezik
22.3. – Matematika

Travanj

12.4. – Geografija
17.4. – Latinski jezik
18.4. – Grčki jezik
19.4. – Hrvatski jezik

Svibanj

2.5. – Hrvatski jezik
4.5. – Povijest
15.5. – Informatika
21.5. – Grčki jezik
24.5. – Kemija
25.5. – Latinski jezik
28.5. – Matematika
29.5. – Njemački jezik
30.5. – Biologija

Lipanj

4.6. – Engleski jezik
5.6. – Geografija
6.6. – Hrvatski jezik
7.6. – Fizika

Raspored dopunske nastave u školskoj godini 2017./2018.

Predmet Učitelj 5. i 7. razredi ujutro 6. i 8. razredi ujutro
Hrvatski jezik Ana Beljo petak, 10.45 – 11.30 četvrtak, 14.20 – 15.05
Engleski jezik Ivana Carević utorak, 9.55 – 10.40 utorak, 15.20 – 16.05
Matematika Ivan Kale ——— ponedjeljak, 7.15 – 8.00;
petak, 7.15 – 8.00
Biologija Tamara Mezga ——— petak, 14.20 – 15.05
Kemija Sandra Mrđa utorak, 8.55 – 10.40 ———
Fizika Ivan Pavičić ponedjeljak, 9.55 – 10.40 srijeda, 17.00 – 17.45
Povijest Natalija Mandić ——— srijeda, 13.30 – 14.15

Raspored dodatne nastave u školskoj godini 2017./2018.

Predmet Učitelj 5. i 7. razredi ujutro 6. i 8. razredi ujutro
Hrvatski jezik Ana Beljo srijeda, 10.45 – 11.30 četvrtak, 15.20 – 16.05
Matematika Ivan Kale ponedjeljak, 17.50 – 18.35 ————–
Engleski jezik Ivana Carević četvrtak, 14.20 – 15.05;
petak, 12.25 – 13.10
ponedjeljak, 13.30 – 14.15;
četvrtak, 15.20 – 16.05
Njemački jezik Rašeljka Bilić ————– srijeda, 13.30 – 15.05
Biologija Tamara Mezga ponedjeljak, 12.25 – 13.10 petak, 13.30. – 14.15
Fizika Ivan Pavičić četvrtak, 9.55 – 10.40 ponedjeljak, 17.50 – 18.35
Povijest Natalija Mandić ponedjeljak, 12.25 – 13.10 ————–