Razrednica: Ivana Carević (Engleski jezik)

Predsjednik razreda: Leon Dragović
Zamjenica predsjednika razreda: Lea Filipović

Okvirni vremenik pisanih provjera znanja za 1. polugodište:

Rujan

28.9. – Geografija

Listopad

10.10. – Njemački jezik
19.10. – Fizika
24.10. – Kemija
25.10. – Latinski jezik
26.10. – Grčki jezik
27.10. – Biologija
30.10. – Engleski jezik

Studeni

2.11. – Hrvatski jezik
6.11. – Povijest
7.11. – Matematika
15.11. – Hrvatski jezik
20.11. – Engleski jezik
21.11. – Kemija – kratka provjera
22.11. – Hrvatski jezik
23.11. – Hrvatski jezik
27.11. – Glazbena kultura
28.11. – Informatika
30.11. – Fizika

Prosinac

4.12. – Povijest
5.12. – Kemija
7.12. – Latinski jezik
8.12. – Matematika
11.12. – Hrvatski jezik
12.12. – Njemački jezik
13.12. – Grčki jezik
14.12. – Engleski jezik
18.12. – Biologija
19.12. – Geografija

Raspored dopunske nastave u školskoj godini 2017./2018.

Predmet Učitelj 5. i 7. razredi ujutro 6. i 8. razredi ujutro
Hrvatski jezik Ana Beljo srijeda, 12.20 – 13.10 četvrtak, 14.20 – 15.05
Engleski jezik Ivana Carević utorak, 9.55 – 10.40 utorak, 15.20 – 16.05
Matematika Ivan Kale  

———

ponedjeljak, 7.15 – 8.00;
petak, 7.15 – 8.00
Biologija Tamara Mezga ——— petak, 14.20 – 15.05
Kemija Sandra Mrđa utorak, 8.55 – 10.40 ———
Fizika Ivan Pavičić ponedjeljak, 9.55 – 10.40 srijeda, 17.00 – 17.45
Povijest Tomislav Habdija ——— srijeda, 13.30 – 14.15

Raspored dodatne nastave u školskoj godini 2017./2018.

Predmet Učitelj 5. i 7. razredi ujutro 6. i 8. razredi ujutro
Hrvatski jezik Ana Beljo srijeda, 10.45 – 11.30 četvrtak, 15.20 – 16.05
Matematika Ivan Kale ponedjeljak, 17.50 – 18.35 ————–
Engleski jezik Ivana Carević četvrtak, 14.20 – 15.05;
petak, 12.25 – 13.10
ponedjeljak, 13.30 – 14.15;
četvrtak, 15.20 – 16.05
Njemački jezik Rašeljka Bilić ————– srijeda, 13.30 – 15.05
Biologija Tamara Mezga ponedjeljak, 12.25 – 13.10 petak, 13.30. – 14.15
Fizika Ivan Pavičić četvrtak, 9.55 – 10.40 ponedjeljak, 17.50 – 18.35
Povijest Tomislav Habdija ponedjeljak, 12.25 – 13.10 ————–