Ravnateljica škole Vlatka Mihelić
Stručni suradnik pedagog Damir Kučerauer
Stručni suradnik edukacijski-rehabilitator Mihael Slivečko
Stručna suradnica knjižničarka Daria Talić
Tajnica Iva Šimunović
Voditelj računovodstva Antonio Belopeta
(zamjena za Josipu Bratić)
Učiteljica razredne nastave Sanja Artmagić
Učitelj hrvatskog jezika Krešimir Babić
Učiteljica razredne nastave Anja Baković
Učiteljica klasičnih jezika – savjetnica Tanja Bakran Lesar
Učiteljica razredne nastave Nina Birolla Nikolić
Učiteljica engleskog jezika Ivana Carević
Učiteljica razredne nastave Tatjana Cijuk
Učitelj matematike Petar Dević
Učiteljica geografije – mentorica Gordana Egartner Tkalec
Učitelj njemačkog jezika Emil Fažon (zamjena za Rašeljku Bilić)
Vjeroučiteljica Celina Fišter
Učiteljica razredne nastave – savjetnica Katarina Franjčec
Učitelj povijesti Dimitri Gaćina-Knez
(zamjena za Nataliju Mandić)
Vjeroučitelj – savjetnik Milan Daniel Jurić
Učiteljica razredne nastave Suzana Jurjević
Učiteljica hrvatskog jezika Renata Kale
Učitelj razredne nastave u PB-u Luka Kičinbači
Učiteljica razredne nastave u PB-u Iva Krečak
Učiteljica razredne nastave Alena Kundid
Učiteljica engleskog jezika Mia Mandić
Učiteljica razredne nastave u PB-u Tea Matešić
Učiteljica prirode i biologije Tamara Mezga
Učiteljica kemije – mentor Sandra Mrđa
Učiteljica likovne kulture Romana Nikolić
Učiteljica hrvatskog jezika Marija Papa
Učitelj fizike i informatike Ivan Pavičić
Učiteljica razredne nastave u PB-u Maja Pavić
Učiteljica razredne nastave u PB-u Jasenka Pernar
Učiteljica razredne nastave Gordana Petrić Lazarević
Učitelj glazbene kulture Damir Smerdel
Učitelj tehničke kulture i informatike Boris Tancabelić
Učiteljica TZK Jasmina Vlašić
Učiteljica razredne nastave u PB-u Maja Jelić
Učiteljica matematike Ivana Vukadinović
Voditelj programa „Vikendom u školske sportske dvorane“ Tin Međugorac
Domar Željko Krpan
Kuharica Ana Kurtović
Kuharica Marija Franjić
Kuhar Erol Limari
Spremačica Cmiljka Pinjušić
Spremačica Milka Stojanović