Ravnateljica škole Vlatka Mihelić
Stručni suradnik pedagog Damir Kučerauer
Stručni suradnik edukacijski-rehabilitator Mihael Slivečko
Stručna suradnica knjižničarka Tena-Vionea Požarić
(zamjena za Dariu Talić)
Stručna suradnica psihologinja – pripravnica Iva Jakšić
Tajnica Nada Puškar
Voditeljica računovodstva Josipa Bratić
Učiteljica razredne nastave Sanja Artmagić
Učitelj hrvatskog jezika Krešimir Babić
Učiteljica razredne nastave Anja Baković
Učiteljica klasičnih jezika – savjetnica Tanja Bakran Lesar
Učiteljica TZK – pripravnica Mateja Baršić
Učiteljica njemačkog jezika Rašeljka Bilić
Učiteljica razredne nastave Nina Birolla Nikolić
Učiteljica engleskog jezika Ivana Carević
Učiteljica razredne nastave Tatjana Cijuk
Učiteljica geografije – mentorica Gordana Egartner Tkalec
Vjeroučiteljica Celina Fišter
Učiteljica razredne nastave – savjetnica Katarina Franjčec
Učitelj likovne kulture Domagoj Hmura
(zamjena za Romanu Nikolić)
Vjeroučitelj – savjetnik Milan Daniel Jurić
Učiteljica razredne nastave Suzana Jurjević
Učitelj matematike – savjetnik Ivan Kale
Učiteljica hrvatskog jezika Renata Kale
Učitelj razredne nastave u PB-u Luka Kičinbači
Učiteljica razredne nastave u PB-u Iva Krečak
Učiteljica razredne nastave Alena Kundid
Učiteljica engleskog jezika Mia Mandić
Učiteljica povijesti Natalija Mandić
Učiteljica glazbene kulture Tanja Manenica
Učiteljica matematike Ivana Maršić
Učiteljica razredne nastave u PB-u Tea Matešić
Učiteljica prirode i biologije Tamara Mezga
Učiteljica kemije – mentor Sandra Mrđa
Učiteljica hrvatskog jezika Marija Papa
Učitelj fizike i informatike Ivan Pavičić
Učiteljica razredne nastave u PB-u Maja Pavić
Učiteljica razredne nastave u PB-u Jasenka Pernar
Učiteljica razredne nastave Gordana Petrić Lazarević
Učitelj tehničke kulture i informatike Boris Tancabelić
Učiteljica TZK Jasmina Vlašić
Učiteljica razredne nastave u PB-u Maja Vujnović
Voditelj programa „Vikendom u školske sportske dvorane“ Tin Međugorac
Domar Ivan Menđušić
Kuharica Marija Franjić
Kuharica Snježana Kobasić
Kuhar Erol Limari
Spremačica Radica Buzuk
Spremačica Ljiljana Maloča
Spremačica Cmiljka Pinjušić
Spremačica Milka Stojanović