CISOK (Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri)

Glavni cilj Centara za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) je unaprijediti osobne potencijale korisnika za cjeloživotni razvoj karijere.

U CISOK-u je moguće dobiti savjete vezane uz traženje i stvaranje profesionalnih prilika te uz unapređenje tehnika traženja posla.

Misija CISOK-a je omogućiti široj zajednici usluge profesionalnog usmjeravanja kako bi uspjeli odabrati odgovarajuće obrazovanje, zaposlenje te pridonijeti razvoju zajednice i gospodarstva na lokalnoj i nacionalnoj razini.

Pružanjem besplatnih usluga korisnicima CISOK nastoji omogućiti razvoj interesa za izradu i provedbu cjeloživotnog profesionalnog plana.

Profesionalni tim CISOK-a čine savjetnici čija je uloga biti podrška korisnicima CISOK-a u dolasku do željenih informacija i donošenju profesionalnih odluka.

CISOK nudi korisnicima raznovrsne usluge:

• individualno i grupno informiranje
  • individualno i grupno profesionalno savjetovanje
  • radionice, seminare, predavanja i prezentacije
  • informativni materijal i brošure o obrazovanju, zapošljavanju i tržištu rada
  • interaktivne upitnike
  • računalni program „Moj izbor“
  • portal e-Usmjeravanje

Portal e-Usmjeravanje

Nacionalni informacijski sustav prijava i upisa u srednje škole – www.upisi.hr

Važni dokumenti za upise u I. razred srednje škole u 2017./2018. školskoj godini:

Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole dostupan je ovdje.

Pravilnik o izmjenama i dopunama dostupan je ovdje.

Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2017./2018. dostupna je ovdje.

Sve informacije o postupku prijava i upisa u srednju školu za školsku godinu 2017./2018. dostupne su u publikacijama prema tipu učenika:

Vodič kroz zanimanja