Obavijesti:

Dragi učenici, razmišljate li o izboru budućeg zanimanja? Kako bi vam pomogli u izboru, pozivamo vas na 5. Zagrebački obrtnički sajam koji će se održati će se od 22., 23. i 24. travnja 2020. na Zagrebačkom velesajmu u paviljonu 7 / 7A.

Prezentacijama raznih struka, vješti obrtnici majstori i učenici srednjih strukovnih škola predstavit će vam i demonstrirati razne obrtničke djelatnosti kako biste u sebi lakše otkrili budućeg majstora ili majstoricu. Više detalja možete pronaći u informativnom letku dolje:

obrtnicki-sajam

Centar za savjetovanje i informiranje o karijeri (CISOK) organizira informiranje roditelja učenika 8. razreda na temu upisa u srednju školu. Više detalja možete pronaći u informativnom letku dolje:

CISOK_veljaca_i_ozujak_2020

Nacionalni informacijski sustav prijava i upisa u srednje škole – www.upisi.hr

Važni dokumenti za upise u I. razred srednje škole u 2019./2020. školskoj godini:

Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole dostupan je ovdje.

Pravilnik o izmjenama i dopunama dostupan je ovdje.

Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2019./2020. dostupna je ovdje.

Webinar za učenike o upisima u srednju školu dostupan je ovdje.

Sve informacije o postupku prijava i upisa u srednju školu za školsku godinu 2019./2020. dostupne su u publikacijama prema tipu učenika:

CISOK (Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri)

Portal e-Usmjeravanje

Vodič kroz zanimanja

Srednjoškolsko obrazovanje učenika s teškoćama