Razrednica: Jasmina Vlašić (TZK)

Predsjednica razreda: Ema Vlajčević
Zamjenica predsjednice razreda: Dora Božić

Okvirni vremenik pisanih provjera znanja za 2. polugodište:

Siječanj

22.1. – Matematika
31.1. – Hrvatski jezik

Veljača

8.2. – Njemački jezik
13.2. – Engleski jezik
14.2. – Matematika
19.2. – Hrvatski jezik
22.2. – Kemija (ugljikovodici – kratka provjera)

Ožujak

1.3. – Fizika
2.3. – Engleski jezik
5.3. – Povijest
7.3. – Informatika
9.3. – Biologija
12.3. – Njemački jezik
20.3. – Latinski jezik
21.3. – Grčki jezik
23.3. – Matematika

Travanj

10.4. – Kemija
12.4. – Geografija
17.4. – Latinski jezik
18.4. – Grčki jezik
19.4. – Hrvatski jezik
27.4. – Hrvatski jezik
30.4. – Povijest

Svibanj

2.5. – Povijest
16.5. – Informatika
21.5. – Grčki jezik
24.5. – Kemija
25.5. – Latinski jezik
28.5. – Matematika
29.5. – Njemački jezik
30.5. – Hrvatski jezik

Lipanj

1.6. – Biologija
4.6. – Geografija
5.6. – Engleski jezik
7.6. – Fizika

Raspored dopunske nastave u školskoj godini 2017./2018.

Predmet Učitelj 5. i 7. razredi ujutro 6. i 8. razredi ujutro
Hrvatski jezik Ana Beljo petak, 10.45 – 11.30 četvrtak, 14.20 – 15.05
Engleski jezik Ivana Carević utorak, 9.55 – 10.40 utorak, 15.20 – 16.05
Matematika Ivan Kale ———- ponedjeljak, 7.15 – 8.00;
petak, 7.15 – 8.00
Biologija Tamara Mezga ———- petak, 14.20 – 15.05
Kemija Sandra Mrđa utorak, 8.55 – 10.40 ———-
Fizika Ivan Pavičić ponedjeljak, 9.55 – 10.40 srijeda, 17.00 – 17.45
Povijest Natalija Mandić ———- srijeda, 13.30 – 14.15

Raspored dodatne nastave u školskoj godini 2017./2018.

Predmet Učitelj 5. i 7. razredi ujutro 6. i 8. razredi ujutro
Hrvatski jezik Ana Beljo srijeda, 10.45 – 11.30 četvrtak, 15.20 – 16.05
Matematika Ivan Kale ponedjeljak, 17.50 – 18.35 ————–
Engleski jezik Ivana Carević četvrtak, 14.20 – 15.05;
petak, 12.25 – 13.10
ponedjeljak, 13.30 – 14.15;
četvrtak, 15.20 – 16.05
Njemački jezik Rašeljka Bilić ————– srijeda, 13.30 – 15.05
Biologija Tamara Mezga ponedjeljak, 12.25 – 13.10 petak, 13.30. – 14.15
Fizika Ivan Pavičić četvrtak, 9.55 – 10.40 ponedjeljak, 17.50 – 18.35
Povijest Natalija Mandić ponedjeljak, 12.25 – 13.10 ————–