Upisi u srednje škole

Sve upite vezane uz upis u srednju školu šaljite na e-mail: pedagog@os-tujevica-zg.skole.hr

Važni dokumenti za upise u I. razred srednje škole u školskoj godini 2022./2023.:

Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole dostupan je ovdje.

Pravilnik o izmjenama i dopunama pravilnika o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole – NN 47/2017.

Pravilnik o izmjenama i dopunama pravilnika o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole – NN 39/2022.

Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2022./2023. dostupna je ovdje.

Sve informacije o postupku prijava i upisa u srednju školu za školsku godinu 2022./2023. dostupne su u publikacijama prema tipu učenika:

Kamo nakon osnovne škole – mogućnosti školovanja na području središnje Hrvatske

Tablica bodova potrebnih za upis u školskoj godini 2020./2021.

CISOK (Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri)

Portal e-Usmjeravanje

Vodič kroz zanimanja

Srednjoškolsko obrazovanje učenika s teškoćama