Na Državnom natjecanju iz latinskog i grčkog jezika, koje je održano od 4. do 6. svibnja 2022. u Splitu, učenica Cvijeta Petranović Jokić osvojila je 2. mjesto iz grčkog jezika i 5. mjesto iz latinskog jezika, a učenica Ana Sikavica osvojila je 7. mjesto iz grčkog jezika i 8. mjesto iz latinskog jezika. Čestitamo našim učenicama i njihovoj mentorici, prof. Ivoni Maleš na ovim sjajnim rezultatima!

Na Državnom natjecanju iz engleskog jezika, koje je održano od 27. do 29. travnja 2022. u Krku, učenica Cvijeta Petranović Jokić osvojila je 6. mjesto. Čestitamo Cvijeti i njezinoj mentorici, prof. Ivani Carević na ovom sjajnom rezultatu!

Na Državnom natjecanju iz matematike, koje je održano od 10. do 12. svibnja 2022. u Vodicama, učenik Ivor Vukmanović osvojio je 18. mjesto. Čestitamo Ivoru i njegovom mentoru, prof. Silviju Vukušiću, na ovom sjajnom rezultatu!

Učenici Osnovne škole Tina Ujevića, Gita Gluhak Magdić, Roko Krmpotić i Ema Vlajčević, osvojili su 1. mjesto na Državnom natjecanju u debati, održanom u subotu, 13. svibnja 2017. u OŠ Vežica u Rijeci. Čestitamo prvacima države na postignutom uspjehu!