Erasmus projekt

I’m done. Now what? / Gotov (a) sam, a što sad?

Projekt  namijenjen edukaciji učitelja i stručnih suradnika za rad s darovitim učenicima u našoj školi

Cilj projekta: razraditi program rada s darovitim učenicima i uvrstiti ga u kurikulum škole čime bi pridonijeli razvoju obrazovanja u lokalnoj zajednici i na državnoj razini.

Edukacija učitelja i stručnih suradnika odvijala se kroz Erasmus+ stručna usavršavanja na engleskom jeziku održana u 4 različite europske zemlje.

30.11.2016. godine projektni tim snimio je prilog za radio emisiju emitiranu 19.12.2016. na HRT1 u sklopu edukativne emisije ‘Umijeće odrastanja‘.
U emisiji su predstavljena stručna usavršavanja tima koja su se održala u Španjolskoj, Grčkoj, Cipru te na Malti i izneseni su i planovi rada s učenicima u 2.polugodištu.
Poslušajte radio emisiju Hrvatskog radija: Umijeće odrastanja od 19.12.2016.

Record music with Vocaroo >>

Članovi tima